Ateş ve Limon – Flammen Og Citronen (2008) BRRip İndir

0
( Yüksek Kalite )

Ateş ve Limon - Flammen Og Citronen

Ateş ve Limon – Flammen Og Citronen | 2008 | Türkçe Dublaj | BRRip |

Flammen.Og.Citronen.2008

imdb

İMDB

Video

Bilgi

Dram, Gerilim, Gizem

Kopenhag, 1944. Alman işgali altındaki Danimarka’da halk savaşın bir an önce sonlanmasını dilemektedir. Bu arada özgürlük savaşçıları Bent Faurschou-Hviid (Ateş), ve Jørgen Haagen Schmith (Limon) Holger Danske direniş grubu adına çarpışarak hayatlarını tehlikeye atmaktadır. Direniş grubundaki üstleri Aksel Winther’in, ikiliye, iki Alman Abwehr subayına karşı harekete geçmeleri emrini vermesiyle birlikte olaylar kontrolden çıkar.

Ateş, yetenekli ve zeki Albay Gilbert ile konuştuktan sonra ilk defa yerine getirmek üzere olduğu görevin mantığını sorgulamaya başlar. Kuşkular, kız arkadaşı olan güzel ve gizemli kurye Ketty üzerinde yoğunlaşmaya başlayınca Ateş gizli amaçların varlığını sezinler. Kuşkunun ağına düşmüş olan Ateş ve Limon hassas bir zeminde hareket ettiklerini hisseder. Ve sadece birbirlerine güvenip yeteneklerini Gestapo’nun nefret ve korku uyandıran şefi Hoffmann’a ulaşmak için ortaya koymaya karar verirler.

Ödüllü yönetmen Ole Christian Madsen’in, gerçek olaylar ve görgü tanıklarının ifadeleri üzerine kurulan filmi, eleştirmenlerin övgüsüyle karşılandı.

İndirme-Linkleri

turbobit.net_TURBOBİT İNDİR

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
10.987
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ateş ve Limon – Flammen Og Citronen (2008) BRRip İndir” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. irfan - 11 ay önce demiş ki:

    türkçe dublaj değill boşuna indirttin

    • sait - 11 ay önce demiş ki:

      hatırlatmanız için teşekkür ederim kusura bakmayın bizden kaynaklı bir sıkıntı olmuştur. Bir daha böyle bir sıkıntı meydana gelmeyecektir.